logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

دانلود پاورپوینت موزه هنر دنور

دانلود پاورپوینت موزه هنر دنور

دانلود پاورپوینت موزه هنر دنور - (www.memarcad.com)

دانلود پاورپوینت موزه هنر دنور

 

 

این فایل به صورت پاورپوینت و شامل 19 اسلاید می باشد

این فایل به توضیح کامل در مورد این موزه پرداخته و همچنین شامل تصاویری از پلان ها و برش ها و هم چنین سایت پلان نیز می باشد.

 

گوشه ای از مطلب:

فرم های نوک تیز و پوشیده از تیتانیوم ساختمان فردریک سی، همیلتن، موزه ی هنر دنور به شکل صاعقه آسایی انرژی خود را در مرکز شهر تخلیه کرده اند. الحاقات ساختمانی موزه با طراحی استودیوی دانیل لیبسکند و با همکاری شرکت معماران دیویس مورد دیگری برای شکایت کسانی خواهند بود که ادعا می کنند معماری امضادار بر اثر هنری به نمایش در آمده در موزه غلبه خواهد کرد. این طرح گسترش با اشکال منکسر وپلان های مورب و زوایای حاده ی خود عامدانه بر موقعیتش در بحث جاری برسر پیش زمینه یا پس زمینه بودن معماری به هنگام نمایش اثار هنری تاکید دارد با این همه بازدید کنندگان در حالی که در ردیف گالری های موزه قدم می زنند حتی در جاهایی که هندسه ی زاویه دار ساختمان نماهای اقناعی و گاه سرگیجه اور خود را به نمایش گذاشته پلاتفورم های جالبی برای نمایش اثار هنری خواهند یافت. اما در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد. صرف نظر از مناقشه ی موجود بر سر نمایش اثار هنری در داخل دیوارهای حجره دار گالری ها، ساختمان مضرس این موزه فقط در زمینه ی موجود شهر دنور خود نوعی نمایش موفق به حساب می آید. این ساختمان در منطقه ای میان پارک مرکزی شهر که کاپیتول ایالت کولورادو را در خود جای داده و منطقه ی کلنگی جنوب مرکز شهر که اصطلاحا (مثلث زرین) نام گرفته و هم اینک با عملیات احداث واحدهای مسکونی، گالری های هنری، مغازه ها و رستوران ها جانی تازه یافته واقع است.

 

 

رمز فایل:

memarcad.com

 

Payam

شما می توانید پیام اصولی را در شبکه های اجتماعی که در پایین آیکون های آن موجود است دنبال کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...